Kızla Tanışma Hakkında Yanlış Bilinen 5 Gerçeği Açıklıyorum!

Kızla Tanışma

Kızla Tanışma

 

Madem konumuz kızla tanışma hakkında yanlış bilinen 5 gerçek biz de o zaman bunu size kızların büyük çoğunluğunun ilk buluşmada yapmak istediği 5 şeyi söyleyerek açıklayalım.

 

Kızların İlk Buluşmada Erkeklerin Yapmasını İstediği 5 Şey

 

Kızla konuşma özellikle ilk buluşmada oldukça önemlidir. Daha önce de belirttiğim gibi ne çok fazla çene çalan olacaksınız ne de çok sessiz ve dinleyen. Dinlenek de iyidir ama dozunda olursa işe yarar.

 

Kendini Göster ve Dakik Ol

 

Bir kızın öncelikle randevusunun zamanında olmasını ister ve karşı taraftan da bunu bekler. Bununla birlikte, bilgi çağında bunun için hazırlanmak da gerektirir.

Telefonlar kapatılmalı, kısa mesajlar göz ardı edilmeli, iPad’ler evde bırakılmalıdır. Erkeğin dikkati ve niyeti o anda orada olmalı, böylece en azından birkaç saat boyunca kız kendini özel hissedebilmeli. Kızlar karşısında devamlı önündeki iPhone’la yada iPad’le oynayan erkeklerden hoşlanmazlar.

 

Çaba Göster

 

Size kız tavlama taktikleri verirken bunu sıkça kullanıcam. Kız tavlama çaba ister.

Tarihe bağlı olarak, kıyafet kodları değişebilir. Kıyafet ne olursa olsun uygun olsa da, erkeğin görünüşünde çaba göstermesi çok hoşlarına gider. Bu mutlaka pahalı kıyafetler giymek anlamına gelmez.

 

Bir erkek her zaman güzel görünmek için çaba gösterebilir, özelliklerini tamamlayan kıyafetler giymek ve saçlarını taramak, traş olmak gibi kişisel hijyene dikkat etmek gibi. Bir kadının makyajı gibi, eğer görünmezse en iyisi olabilir. Hiç bir şey yapmadığı gibi, hiç çaba da göstermiyorsa bu kızın önemsiz hissetmesine neden olabilir. Aman dikkat!

 

Sorumlu Davran

 

İlk randevuyu otomatik olarak ödeyen adamın günleri çoktan geride kaldı. Artık kadınlar da kendi ekonomik özgürlüklerini bu alanda sergilemek istiyorlar. Kızla tanışma sırasında sadece siz ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

 

Ona kendi bağımsızlığını ve öz sorumluluğunu ortaya koyma, nezaketle hediyesini kabul etme ve hatta kendisi için ödeme yapmayı seçme fırsatı verin.

 

Açık Görüşlü Olun

İlk buluşma, insanların birbirlerini daha yeni yeni tanımaya başladıkları zamandır. Sadece birbirleriyle değil, dünyayla ilgili de yeni şeyler öğrenilir.

Bir erkeğin randevuda yapabileceği en büyük hatalardan biri, bazı fikir veya grup hakkında kötü konuşmak, sadece onun fikirlerinden biri olduğunu ya da o grubun bir üyesi olduğunu belli etmektir.Bunu sakın yapmayın.

Geniş yelpazede düşünen açık görüşlü olun. Kız tavlama teknikleri arasında kızları çok etkilyen bir unsurdur.

 

Peşini Bırakma

 

Bazı ilk buluşmalar harika geçer. Herşey planladığınız gibi gider ve onunla bir daha görüşmek isterseniz. Onu görmek için can atarsınız.

Bazen de ilk buluşmalar istendiği, umulan gibi gerçekleşmez. İşte genel kanının aksine hemen pes etme vazgeçme olmaz. Korkunç bir buluşma sonrası bile ona mutlaka teşekkür edin.

Gerçekten hoşlandıysanız ve daha sonra tekrar görüşmek istiyorsanız mutlaka bu dediğimi yapın.

 

Kızla Tanışma Eğitim Seti Tavsiyesi

 

Tüm bu harika bilgiler sonunda size kız tavlama taktikleri, kız nasıl tavlanır ve partilerde nasıl kız tavlama sanatı ile ilgili daha geniş kapsamlı bilgileri içeren bir eğitim seti tavsiyesinde bulunmak istiyorum.

Kızla tanışma eğitim seti ile siz de bilmeniz gereken tüm teknikleri öğrenecek bu bu konuda uzmanlaşabileceksiniz.

 

Kızla tanışma eğitim setini buradan inceleyebilirsiniz.

 

Benzer Konular:

 

 

 

 

 

Please follow and like us:
error0

Leave a Reply