İlk Buluşmada Yapmamanız Gereken 5 Hata

Kızla ilk konuşma o kızla birlikte olup olmayacağınızın çok önemli bir göstergesidir.

İlk buluşmaya gitmek ip üstünde yürümek gibi hissedebilir. Ona çok umutsuz görünmenden kendine güvenen bir şekilde ilk buluşmada olmak oldukça gergin hissettirebilir.

 

Bunun sonucunda da bazı kritik hatalar yapabilirsiniz!

 

Sonuç olarak, pek çok erkek aynı hataları yaparak kurtulur. Bir etkinlik planlama sitesi tarafından yapılan yeni bir anket kadınları rahatsız eden hataları belirledi.

 

Bazıları size önemsiz görünebilir, ancak bununla yüzleşelim: İlk buluşma. Belirlenmiş bir ilişki olmadığında işleri karıştırmak için çok fazla zamanınız olmaz.

 

Ankette kızla ilk konuşma sırasında sık karşılaşılan 5 önemli hatadan nasıl kaçınacağınız hakkında harika bilgiler bulacaksınız. Haydi başlayalım!

 

Kızla İlk Konuşma : 5 Ölümcül Hata!

 

1. Ellerini Çek!

 

kızla ilk konuşma

 

İlk buluşmada ona çok dokunmanın onunla ilgilendiğinizi göstermenin iyi bir yolu olduğunun düşünebilirsiniz. Durum böyle değil!

 

İlişki uzmanlarına göre ona aslında gösterdiğin şey, her ilk buluşmada bu şekilde davrandığındır. Bu sizce bir kıza onun özel olduğunu hissettirebilir mi?

 

“İlk buluşmada dokunma sınırlı olmalı ve sadece doğal, arkadaş canlısı ve sıcak olmalı, cinsel değil” diyor birçok ilişki uzmanı.

 

Başka bir deyişle, arabanızdan çıkmasına yardım etmek için ya da kalabalık bir lokantaya götürürken yada içeriye girerken elinizi sırtının altına atmanız çok kibar ve yeterli olacaktır.

 

Bu hatadan sakının: Kolunuzu sakın boynuna dolamayın ve her zaman onu yakın tutmayın!

 

2.Konuşmaktan Çekinme

 

İlk Buluşmada Yapmamanız Gereken 5 Hata 1

 

Belki de kendinizi güçlü, sessiz bir tür olarak tanıtmayı seviyorsunuz ama karşı tarafın tek gördüğü, duygusal olarak kapalı ya da çok sıkıcı bir adam olduğunuzdur. Seni kabuğundan çıkarmaya hevesli olmayabilir.

 

Bu hatadan sakının: Akşam yemeğinde konuşulacak çok fazla şey var.

 

Onu, bir spor karşılaşması(futbol dışında) veya en sevdiğiniz grupla bir konser gibi hakkında çok şey bildiğiniz ve tutkulu olduğunuz bir şey yapmaya davet edin.

 

Bu durumda söyleyecek çok şeyiniz olacak. Sessiz kalmayın. Konuşun ama ölçülü olun!

 

3. Çok Ucuzcu Olmayın

 

İlk Buluşmada Yapmamanız Gereken 5 Hata 2

 

Tutumlu ve ucuz olmak arasında çok büyük bir farkdır. Akşam yemeği yerine bir öğle yemeği randevusu ayarladınız, ancak ona şöyle güzel bir tatlı ısmarlamadınız. Böyle olmaz!

 

Parayla ucuzsanız, muhtemelen duygularınızla ve muhtemelen yatakta da ucuzsunuzdur. Bu vermek istediğiniz bir imaj değildir değil mi?

 

Bu hatadan sakının: Paradan tasarruf etmenin en kolay yolu buluşmayı kendin planlamak ve onu sadece tatlı menüsünü alabileceğin yerlere götürmek olabilir.

 

Ya da yaratıcı olun. Bir yürüyüş gezisi akşam yemeğinden daha eğlencelidir ve hiçbir maliyeti yoktur.

 

Bu şekilde hem ucuzcu görünmezsiniz hem de tasarruf yapmış olursunuz.

 

4. Hesabı paylaşmada gergin olmayın

 

İlk Buluşmada Yapmamanız Gereken 5 Hata 3

kızla ilk konuşma

 

Her ne kadar artık insanlar kendi ekonomik özgürlüklerini kazansa da siz ilk buluşmanızda mümkün olduğunca hesabın tümünü siz ödemeye çalışın.

Dediğim gibi kızlar da bu ekonomik özgürlüklerini kullanıp hesabın kendilerine ait kısmını ödemek isteyebilirler. Bu durumda sakın ısrarcı olmayın.

Bu hatadan sakının: Kendi hesabını kendi ödemeyi ısrar eden kıza onunla o gece iyi vakit geçirdiğinizi ve bir sonraki buluşmanızda hesabı tamamen kendinizin ödemek istediğini söyleyin.

Bu konuda gerçekten ısrarcılarsa garip davranmayın ve hesabı bölüşün. Bu size yapılan bir test değildir. Sadece sizle eşit olmak için bunu istiyorlardır emin olun. Israr yok!

 

5. İki yönlü konuşmalar yapın

 

İlk Buluşmada Yapmamanız Gereken 5 Hata 4

kızla ilk konuşma

 

Konuşmalarınızı daima iki yönlü tutmaya çalışsın. Devamlı kendinizden kendi hayatınızdan bahsetmek karşı taraf için hem itici hem de saygısızca gelecektir.

 

Bu hatadan sakının: Onu başarılarınız hakkında bahsetmekten daha çok etkileyecek olan şey, onun hakkında gerçekten birşeyler duymak istediğinizi ona hissettirmektir.

Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, işi genellikle iyi bir konudur. Kadınlar işlerini ve hırslarını ciddiye aldığınızı bilmeyi severler.

Ona kariyerine nasıl başladığını ve neyi planladığını veya başarmak istediğini sorun. Önemli olduğunu hissettirin, yatağa atmak istediğiniz biri olarak değil!

 

Kızla Tanışma Eğitim Seti İle Daha Fazlasını Öğren!

 

Şimdiye kadar sana birbirinden önemli ve stratejik bilgiler verdim. Bunları hazmedip uygulamaya geçirirsen kendindeki değişime sen de çok şaşıracaksın.

Bununla birlikte sana daha fazlasını ve daha detaylı bilgileri verecek harika bir eğitim setini tavsiye etmek istiyorum.

Bahsettiğim eğitim setine BURADAN ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Konular:

Please follow and like us:
error0

Leave a Reply